Kurumsal

Dünden bugüne ELİFBA

Manevi değerlere bağlı kalarak, samimiyetle, güler yüzle ve hoşgörüyle hizmet...

Dünden bugüne ELİFBA

Hizmet sektörünün, ülkemizin yöneldiği ufuklar çerçevesinde tüm mensuplarını yeni oluşumlara sevk ettiği malumunuzdur. Değişim, gelişim ve bu günü aşabilip, yarını yakalayabilme hayati önem kazanmaktadır. Bizler de, Elifba Turizm olarak değişim ve gelişimin adresi olma adına geleceğin vizyonunu yakalayabilme çabamızı hep sürdürerek 1990 yılından itibaren iç ve dış hatlarda bilet ve vize işlemleri, yurt içi ve yurt dışı kültür turları, iş adamlarına yönelik yurt dışı seyahat hizmetleri ve fuar organizasyonlarında ‘‘başlangıçta ve bitişte dost kalabilme’’ prensibimiz ile ‘‘ilkeli bir duruş’’sergileme gayreti içindeyiz. Şimdi yeni bir heyecanla sizin kurumsal hizmetlerinizi gerçekleştirmek istiyoruz.

Bize Ulaşın

ELİFBA İlkeler

düşünüzden daha öteye...

Dünden bugüne ELİFBA

Kendimize ve ailemize layık gördüğümüz değerleri müşterilerimiz için vazgeçilmez bir unsur olarak görüyoruz. Günümüz piyasasında fiyata endeksli turların insanları ne denli hüsrana uğratıp neticelerinin ne kadar rahatsız edici ve pişmanlık getiren sonuçlar oluşturduğunu bilen ve takip eden bir firmayız. Gerek ekonomik gerek 5 yıldızlı programlarımızda misafirlerimizin ödediği ücretin karşılığında tam ve olabildiğince üzerinde bir hizmetle memnuniyetlerini hedefliyoruz.

Bize Ulaşın

ELİFBA MİSYON

düşünüzden daha öteye...

Dünden bugüne ELİFBA

Tarihi,kültürel,manevi,coğrafi dörtgenin bir arada bulunduğu her yönden kapsamlı kültür gezileri , gruplara özel hac ve umre programı yapmak.

Bize Ulaşın

Kişiye Özel

Sadece sizin için oluşturabileceğimiz özel koşullarla ayrıcalıklı tur seçenekleri.

Sorun Söyleyelim

Turlar hakkında merak ettiğiniz tüm soru ve merak ettiğiniz konuları bizimle paylaşın.

Kurumsal Çözümler

Firma çalışanlarınızla beraber yapacağınız gezi ve turlarınızda kurumsal çözümler.

WhatsApp Hattı

WhatsApp Hattı'na haftanın tüm günü (Pazar Hariç) 09:00 - 20:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.